Gratis

Curier Bucuresti

Open Team SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Te invitam in echipa TEAM Courier, daca tu crezi ca indeplinesti cerințele descrise mai jos:
- detii abilitati de conducere in trafic;
- esti familiarizat cu zona Bucuresti-Ilfov;
- esti o persoana dinamica, comunicativa;
- vrei sa te dezvolti si sa inovezi in piata de curierat.

Descrierea jobului

Avem nevoie ca un sofer pe masina (categ B1) sa:
- preia colete/plicuri de la sediul firmei sau de la clienti si sa le transporte in condiții optime si timp util;
- tina legatura cu dispeceratul privind timpul de livrare pentru orice informații suplimentare;
- incaseze sumele ramburs si raspunde pentru situațiile financiare zilnice;
- sa aduca voie buna in echipa TEAM Courier.

Oferim:
- contract de munca perioada nedeterminata;
- masina de serviciu;
- program de luni pana vineri
- echipament de lucru.

Descrierea companiei

TEAM Courier - Cultura organizationala
1. VIZIUNE: Ne dorim sa fim cea mai de incredere companie de curierat rapid din lume"
2. MISIUNE:
Suntem o echipa adevarata, care traieste pentru a aduce servicii excelente in piata de curierat rapid;
Echipa noastra este formata din cei 3 C: Clienti, Colegi si Companie;
Ne servim clientii ca pe colegii nostri din echipa, respectand intotdeauna valorile companiei.
Investim in servicii inovative si in dezvoltarea noastra si a colegilor nostri.
Studiem permanent ca sa fim mai buni, mai rapizi, mai aproape de viziunea noastra.
Suntem unul pentru toti si toti pentru unul.

3. VALORI:

TEAMWORK: Impreuna suntem mai buni, mai rapizi, mai aproape de viziunea noastra. Impreuna putem realiza orice;
INTEGRITATE: Spunem adevarul intotdeauna. Ceea ce promitem, facem.
DEZVOLTARE CONTINUA: Suntem constienti ca valoarea grupului este data de suma valorilor noastre. De aceea investim timp pentru a citi si pentru a merge la cursuri;
TRANSPARENTA: Ne asumam greselile care apar, le indreptam si invatam din ele;
PROACTIVITATE: Privim problemele care apar ca oportunitati de invatare si evolutie a noastra. Dam 100% in tot ce facem, indiferent ce facem;
INOVATIE: Investim in solutii inovative care ne duc mai aproape de viziunea noastra.

Daca vrei sa construim impreuna si sa inovam in piata de curierat, vino si tu in echipa noastra.

Multumesc,

Catalin Florea

CEO TEAM Courier

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024