Publicat 14 Sep 2017 | Expiră 14 Oct 2017

Cunosti la un nivel avansat o limba straina ? APLICA ACUM !!

50 posturi

Candidatul ideal

Iti doresti un job in care sa imbini placutul cu utilul ?
Cunosti una din urmatoarele limbi straine la un nivel avansat: ITALIANA , GERMANA. FRANCEZA, RUSA , SPANIOLA SAU ENGLEZA ?

Transforma-ti pasiunea si cunostintele intr-un venit sigur si considerabil!!!!

Avem o multitudine de proiecte atractive in cadrul companiei ( avand posibilitatea de a alege unul dintre proiectele dorite : gaming , turism sau asigurari )

Cerinte:
Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi,
CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA/FRANCEZA/RUSA/ITALIANA /SPANIOLA SAU ENGLEZA LA NIVEL AVANSAT
Comunicare cu usurinta si claritate;
Auto-motivat si cu spirit de echipa;
Cunostiinte de operare pe calculator (Windows, MS Office)

Daca te regasesti in descrierea de mai sus si esti decis sa-ti incepi activitatea profesionala alaturi de o echipa cu experienta de la care ai ce invata, APLICA AICI !

FIE CA AI EXPERIENȚA SAU NU , te asteptam sa FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRA !!!!

Descrierea jobului

Ofera suport clientilor - departament de inbound : preluare de apeluri
Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente

Ce îți oferim:
TRAINING profesional specializat;
Clienti renumiti și proiecte variate
ATMOSFERA PRIETENOASA, echipa ambițioasa și pozitiva;
Teambuilding-uri si activitati impreuna cu echipa
PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL , posibilitatea de a lucra FULL-TIME sau PART-TIME
Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile;
SALARIU FIX MOTIVANT ; bonus pentru performanță si bonuri de masa
Sansa de a construi o CARIERA intr-un mediu tanar si dinamic

Companie multinationala apartinand SR TELEPERFORMANCE INTERNATIONAL GROUP, cea mai mare companie mondiala de outsourcing, care opereaza in 47 de tari de pe toate continentele, in 66 de limbi straine si dispune de 281 centre de contact. Teleperformance activeaza in domeniul call centerelor, avand in portofoliu clienti din domeniul furnizorilor de telefonie mobila, banci de prestigiu ce activeaza pe piata locala si internationala, companii de asigurari, hoteluri si diverse companii mari care apeleaza la serviciile de Customer Care, Telesales, Debt Collections, Cross&Up Selling, Technical Support etc.

Cunosti la un nivel avansat o limba straina ? APLICA ACUM !!  -  SC S 800 Customer Service Provider SRL