CTC CONTROL CALITATE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);

sa fie apt din punct de vedere medical

Descrierea jobului

Ocupantul postului trebuie sã implementeze sisteme (de management) ale calitãtii in conformitate cu orice standard de referintã in managementul calitãtii sau cu cerintele oricãrei intreprinderi si de-a actiona ca responsabil al sistemului calitãtii in orice intreprindere, indiferent de mãrimea acesteia. In plus, el trebuie sã efectuareze audituri ale calitãtii proceselor si produselor, atat ca auditor intern, cat si ca membru al unei echipe de auditori ce efectueazã audituri de certificare.
Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos