de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mai 2019 | Expiră 10 Iun 2019

CROITOREASA SHOWROOM - ATELIER DESIGNER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colega :

CROITOREASA sau CONFECTIONERA cu experienta in realizarea produsului Cap - Coada, cu spirit de lucru in echipa, atenta la detalii.

  • Atitudine pozitiva, deschisa fata de solicitarile clientilor;
  • Pasiune pentru moda si simt estetic dezvoltat.
  • Flexibilitate si perseverenta.
  • Seriozitate, responsabilitate si implicare.
  • Abilitati bune de comunicare.

Descrierea jobului

Descrierea jobului :

  • Realizarea produsului Cap - Coada
  • Atenta la detalii.​
  • Persoana ambitioasa cu experienta in croitorie
  • Confectionare rochii de elegante
  • Utilizarea masinilor de cusut
  • Salariu atractiv
  • Un mediu de lucru foarte prietenos.
  • Locatie Spatioasa si Luminoasa
Atelier de Design Vestimentar - zona Piata Dorobanti

Showroom-ul INFINITYF este un boutique de lux cu imbracaminte de dama.
Atelier de creatie cu vanzare.
Pentru că totul a început cu pasiunea pentru modă, pentru Fashion. Iar Fashionul este Feeling, este Fever, este Fun, este Friendly, este Famous, este Forever. Fashion-ul este o infinitate de „F”. Și nu în ultimul rând pentru că tot ce Facem, Facem pentru a celebra Frumusețea Femeii.

Expirat
CROITOREASA SHOWROOM - ATELIER DESIGNER  -  INFINITY F TOTAL DESIGN SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles