Publicat 06 Oct 2020 | Reactualizat 05 Nov 2020 | Expiră 06 Nov 2020

CROITOR - RETUSIER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Consiglieri angajeaza persoana cu experienta in domeniul croitoriei, pentru retusuri costume barbatesti. Candidatul ideal trebuie sa fie in primul rand pasionat de aceasta meserie si sa aiba experienta in domeniu. Cautam o persoana serioasa si sociabila, atenta la detalii, care sa acorde interes activității la locul de muncă.

Descrierea jobului

Descriere job si beneficii:
mediu de lucru placut
pachet salarial avantajos
posibilitatea de dezvoltare profesionala
incadrarea intr-o companie stabila pe piata muncii

Consiglieri este un brand de vestimentatie masculina avand la baza conceptul „Custom-Made” – oferim produse unice, special concepute pentru fiecare client in parte. Dorim sa oferim clientilor o experienta unica, cel mai bun produs, servicii premium intr-o locatie exclusivista.

Suntem in expansiune si cautam colegi care sa faca parte din acest concept. Obiectivul principal este dezvoltarea portofoliului de clienti, prin vanzarea produselor unice si personalizate pe care le oferim.

www.consiglieri.ro

Expirat
CROITOR - RETUSIER  -  CONSIGLIERI FASHION GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles