Gratis

Creator de continut Tiktok & Social Media

SC IHUNT TECHNOLOGY IMPORT-EXPORT SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana dinamica, amuzanta care are energia necesara sa faca videoclipuri de postat pe social media cu produsele iHunt, cat si videoclipuri si ulterior live-uri prin care prezinta diferite gadgeturi din gama noastra. ( telefoane , electrocasnice si alte gadgeturi iHunt) O sa fie un job fun! (instagram, facebook si tiktok)

- Pachet salarial bun;
- Politica de beneficii atractiva;
- Bonusare performanta
- Echipa tanara / Mediu de lucru placut / Cladire de birouri
- Alte beneficii

Descrierea jobului

-- seriozitate, perseverenta, orientare spre excelenta;
-- orientare spre client;
-- organizare, echilibru;
-- dorinta de dezvoltare;
-- onest si loial fata de echipa;
-- respectuos fata de colegi și lideri;

iHunt Technology este o companie romaneasca ce produce, importa si distribuie telefoane mobile rezistente si produse electronice.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024