Gratis

Marketing Specialist | Creator continut

Viconcept Properties S.R.L.

Candidatul Ideal

Un profesionist competent care este capabil sa identifice si sa inteleaga tendintele de comportament ale clientilor si sa utilizeze aceste tendinte pentru a crea strategii de marketing care sa genereze lead-uri calificate. Pentru indeplinirea obiectivelor de dezvoltare ale companiei, va avea un rol principal in construirea si executarea campaniilor de marketing care vor avea ca finalitate generarea de lead-uri pentru ofertele din portofoliul companiei, pentru serviciile de reprezentare exclusiva in vanzare/inchiriere sau property management si cresterea reputatiei brand-ului in piata.

Descrierea jobului

●Vei gestiona site-ul companiei si conturile de social media;
●Vei creste reputatia marcii pe canale digitale si traditionale;
●Vei lucra indeaproape cu echipa de vanzari pentru a dezvolta campanii eficiente;
●Vei analiza concurenta;
● Vei genera si clasifica lead-urile;
●Vei indeplini obiectivele zilnice de implementare campanii;
●Vei dezvolta si optimiza continutul de pe diferite platforme de profil;
●Vei identifica cele mai eficiente canale pentru a ajunge la potentialii clienti;
●Vei centraliza rezultatele campaniilor pentru a fi analizate in raport cu ratele de conversie in lead-uri;
●Vei monitoriza bugetul de marketing pentru proiectele si actiunile de specialitate online;
●Vei respecta procedurile si protocoale de lucru, in termenele stabilite de superiorul ierarhic;
●Vei realiza continut text, foto si video pentru SM, site companie si portaluri partenere de anunturi

ViConcept Properties este o companie concentrată pe oferirea de servicii de consultanță în sectorul imobiliar.
Avem un portofoliu diversificat de servicii furnizate, dezvoltând solutii pentru urmatoarele servicii:
Gestionarea investitiilor imobiliare
Vanzari si Inchirieri proprietati imobiliare din Bucuresti si Ilfov
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024