Publicat 12 Mar 2019 | Expiră 12 Mar 2019

COSMETICIANA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniu, diploma si certificare in domeniu
- capacitatea de a invata lucruri noi
- flexibilitate, sociabilitate
- dexteritate

Descrierea jobului

- realizarea tratamentelor faciale
- stabilirea planului de tratament in acord cu tipul de piele identificat
- recomandare de produse profesionale catre clienti pentru specificul fiecarui tip de piele
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Pregatire profesionala continua;
- Lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti.
- Conditii de munca excelente.

Suntem una dintre cele mai mari si mai longevive companii de pe piata de beauty din Romania. Cu o experienta de peste 15 ani in domeniu, Silhouette Beauty Centers ofera o gama vasta de proceduri, atat faciale, cat si corporale, ingloband cele mai noi tehnologii si utilizarea produselor recunoscute la nivel international.

Expirat
COSMETICIANA  -  Silhouette Beauty Centers S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles