Cosmeticiana - Operator epilare definitiva

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Aptitudini:
  • Persoana dinamica, cu initiativa, responsabila si cu foarte bune abilitati de comunicare, atenta la detalii;
  • Dorinta de dezvoltare si studiu;
  • Persoana motivata, organizata, implicata si punctuala;
  • Cunoasterea buna a limbii engleze constituie un avantaj;
  • Experienta nu este necesara.
  • Este obligatorie DIPLOMA ACREDITATA DE COSMETICIANA!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intampina clientii, ofera informatii despre serviciile salonului Dermoepil;
  • Pregateste spatiul de lucru si lucreaza cu aparatul de epilare definitiva;
  • Programeaza clientii si incaseaza suma.

Beneficii:
  • Mediu placut si motivant alaturi de o echipa energica si creativa;
  • Colaborare pe termen lung;
  • Salar fix + BONUSURI + EPILARE DEFINITIVA GRATUITA.

Salonul Dermoepil s-a deschis in anul 2017, iar in acesti 5 ani ne-au trecut pragul peste 1200 cliente multumite de rezultatele tratamentelor.

In salon se realizeaza tratamente de epilare definitiva cu IPL, Laser cu 3 lungimi de unda, tratamente faciale si corporale.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022