Gratis

Cosmetician/Tehnician epilare/Terapeut tratamente corporale

The Clinique Beauty&Health
2 poziții

Candidatul Ideal

Terapeutul nostru: Efectueaza activitati specifice clinicii, tratamente faciale, corporale, epilare definitiva. Enumeram cateva dintre acestea: Velashape III, Criolipoliza, Accent Prime, Eximia Med, Epilare laser cu Soprano Titanium, Elysion Pro, Primelase, Hydrafacial, Oxygeneo, Intraceuticals, Ozonoterapie.
Ne dorim pe cineva cu o experienta in domeniu si care este pasionat de aceasta meserie.
Oferim suportul necesar pentru perioada de inductie, prin training atat in clinica cat si la distribuitor;

Descrierea jobului

Efectueaza tratamentele clinicii conform protocoalelor;
Raspunde cu promptitudine solicitarilor clientilor, se preocupa de informarea profesionala corecta a acestora;
Isi perfectioneaza constant cunostiintele despre tratamentele ce le efectueaza;
Raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie;
Recomanda si promoveaza serviciile clinicii.
Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena;
Respecta normele de securitate a muncii si PSI;
Respecta secretul profesional si codul de etica profesionala.
Disponibilitate pentru a lucra in ture de 8 h sau 12 h (Program luni - duminica, in ture)
Salariul motivant plus bonusuri pentru realizarile obtinute, prime, acces la procedurile clinicii.
Locatie: Bucuresti, sector 1, str. Virgil Madgearu sau in clinica din Primaverii sau Calea 13 Septembrie in incinta hotelului Marriott.

The Clinique a luat naștere din pasiunea pentru frumos, din preocuparea pentru mai bine și din dorința de a oferi clienților alternative non invazive pentru o piele mai frumoasă și un corp tonifiat.

Locatie: Bucuresti, Cartier francez; Marriott, Calea 13 Septembrie; Primaverii, Dorobanti

La The Clinique folosim cele mai avansate tehnologii pentru tratamente faciale, remodelare corporală și epilare definitivă, ce oferă rezultate sigure, rapide și de lungă durată. Am ales să colaborăm cu lideri mondiali în industria echipamentelor estetice, ale căror produse combină funcționalități revoluționare cu un confort de neegalat, motiv pentru care sunt recunoscute la nivel internațional și utilizate în marile clinici din toată lumea.

Credem că procesele de îngrjiire a sănătății pielii trebuie să fie simple, dar eficiente, să ofere rezultate vizibile, dar să evidențieze frumusețea naturală. De accea, la The Clinique fiecare client beneficiază de proceduri personalizate, adaptate tipului său de piele și nevoilor sale.

Pentru că noi toți suntem diferiți, și este important să identificăm programele de îngrijire adecvate fiecărei tipologii în parte, așa încât să obținem rezultatele pe care ni le dorim.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024