Publicat 13 Oct 2020 | Reactualizat 20 Oct 2020 | Expiră 12 Nov 2020

Cosilier vânzări (vitrină asistată)

65 posturi

Candidatul ideal

Profilul viitorului coleg:

  • Ai o fire veselă şi responsabilă, te simţi confortabil şi orientat în relaţia cu clienţii ;
  • Dai dovadă de implicare şi participi activ cu propuneri de eficientizare a activităţii ;
  • Ești punctual și te descurci în situaţii de stres;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Îți place să lucrezi în echipă;

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilităţile tale ?

  • Vei consilia şi oferi informaţii clienților în magazin;
  • Vei participa la activitatea de inventar a magazinului;
  • Te vei implica şi gestiona activitatea de la casa de marcat;
  • Vei verifica starea produselor şi expunerea în magazin conform procedurilor;
  • Te vei asigura că marfa de la raft este proaspătă și aranjată corespunzător;
  • Te vei asigura că magazinul este curat; atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor;
Oferta noastră:
  • Training gratuit în dezvoltarea profesională;
  • Salariu motivant cu majorări salariale garantate anual;
  • Bonusuri lunare în funcţie de rezultate şi implicare;
  • Un ambient plăcut alături de o echipa devotată şi muncitoare;

Suntem Codrul Boieresc, o echipă ambiţioasă de producători locali care lansează un nou concept de magazine tip băcănie atât pentru produsele proprii cât şi pentru roadele unei comunităţi de fermieri pasionaţi.

Împreună vă oferim o experienţă culinară ca odinioară, într-o atmosferă caldă şi primitoare.

Căutam colegi pentru poziţia de consilier vânzări (vitrină asistată) în oraşele Bucureşti (zona: Pipera, Obor, Chitila, Plaza), Iaşi (zona: Egros, Visoianu) şi Piatra Neamţ.

Cosilier vânzări (vitrină asistată)  -  Hunting Fun S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles