Gratis

COORDONATOR ZONAL OPERATIUNI - CLUJ

DYNAMIC PARCEL DISTRIBUTION SA

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Abilităţi de operare în programele Microsoft Office;
- Experienţă pe un post similar – 3-4 ani;
- Abilități de comunicare și planificare;
- Atenție la detalii, spirit analitic, autoorganizare;
- Permis de conducere si disponibilitatea de deplasare.

Descrierea jobului

- Participa la elaborarea planurilor operationale si asigura bunul mers al activitatii in cadrul depozitelor alocate;
- Asigura atingerea obiectivelor operationale si respectarea politicilor operationale ale companiei in cadrul zonei deservite;
- Asigura instruirea teoretica si practica a subcontractorilor - organizeaza training-uri operationale specifice companiei;
- Monitorizeaza si evalueaza activitatea si rezultatele subcontractorilor si asigura interventia pentru indicatorii de performanta cu realizari slabe;
- Face verificari, efectueaza vizite si controleaza depozitele alocate si propune solutii in vederea eficientizarii activitatii;
- Este responsabil de buna intretinere si functionare a bunurilor companiei din zona alocata (masini, echipamente de birou);
- Intocmeste rapoartele si analizele specifice activitatii.

Dynamic Parcel Distribution, parte a Grupului La Poste, este lider European in curieratul international rutier, avand o experienta de peste 40 de ani in acest domeniu.

In Romania, compania reprezinta unul dintre principalii furnizori de servicii de coletarie si prima companie care a oferit serviciul de livrare “same day” in Bucuresti.

Promovam un set de valori precum: Siguranta, si eficienta ridicata a serviciilor, Transparenta in comunicarea cu clientii, angajatii, colaboratorii si partenerii nostri, Inovatia, cautand sa ne perfectionam si autodepasim continuu.

Aratam Respect, apreciere si consideratie fata de clienti, colaboratori si parteneri, si facem totul cu Pasiune, entuziasm si energie.
Pentru a va informa cu privire la modul in care DYNAMIC PARCEL DISTRIBUTION S.A. prelucreaza datele dumneavoastra cu caracter personal va invitam sa accesati linkul urmator: https://www.dpd.com/ro/ro/suport-dpd/tips-tricks/dpd-gdpr/
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024