Gratis

COORDONATOR TRANSPORT / DISPECER TRANSPORT

Vectra Logistic S.R.L.

Candidatul Ideal

-studii medii / superioare,
-persoana comunicativa, rezistenta la stres, capabila sa lucreze in echipa,
-abilitatea de a lucra cu termene limita,
-fire analitica si abilitati de comunicare,
-cunostinte PC,
-cunostinte limba engleza sau germana (scris, citit) nivel mediu spre avansat,
-orice cunostinte de alta limba straina constituie un avantaj,
-cunostinte specifice pietei transporturilor si a legislatiei

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-preluarea comenzilor de la client si urmarirea executarii acestora,
-mentinerea legaturii atat cu conducatorii auto, cat si cu clientii,
-transmiterea detaliilor despre transport conducatorilor auto,
-urmarirea transporturilor si asigurarea ca s-au respectat termenele si conditiile din comanda de transport,
-avizarea camioanelor la locul incarcarii / descarcarii,
-verificarea incarcarii / descarcarii si primirea / trimiterea confirmarilor aferente,
-organizarea transporturilor in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei,
-abilitatea de a lucra in echipa, pastrarea confidentialitatii conform regulamentului de ordine interioara,

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- tichete de masa 35 lei pe zi lucratoare

Relatii la tel: 0268 440 284, fax: 0268 440 285, mail: office@vectralogistic.ro

Descrierea companiei

transport international de marfa, servicii de logistica
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024