Gratis

COORDONATOR / SEF ECHIPA

Luna Personal S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

COORDONATOR / SEF ECHIPA CURATENIE
Persoana poate fi localizata in jud: BRASOV si BUCURESTI
  • Absolvent de studii medii/superioare;
  • Experienta de minimum 6 luni in domenii precum: curatenie / coordonator echipe; - reprezinta avantaj
  • Experienta in managementul unei echipe;
  • Cunostinte ale pachetului MS Office (Word, Excel ) - nivel mediu;
  • Cunostinte de limba engleza, minim nivel conversational;
  • Abilitatea de a gestiona, simultan, mai multe proiecte in acelasi timp;
  • Abilitatea de organizare si planificare;
  • Competente de comunicare si negociere;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Centralizeaza si efectueaza pontajele din toate locatiile alocate;
  • Coordonarea si supervizarea echipelor;
  • Verificarea activitatii echipelor si asigurarea trainingului pentru acestea;
  • Participa la sedinte cu clientul;
  • Efectuarea notelor de comanda in platforma interna, pentru necesarul de solutii si consumabile;
  • Asigurarea respectarii programului de lucru, documentelor contractuale, a managementului calitatii si a sistemelor de sanatate si securitate;
  • Planifica activitatile proiectului in vederea desfasurarii acestora conform termenelor prevazute;
  • Comunicarea si construirea unor relatii puternice cu clientii.

Beneficii
  • Pachet de renumeratie atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Marire salariala si zile de concediu – in functie de performanta si vechime;
  • Prime de sarbatori ( Paste, Craciun);
  • Cadou aniversar;
  • Masina de serviciu ( optional), telefon;
  • Oportunitati de promovare in cadrul companiei.

Compania LUNA CLEANING - ,,Lună și Bec” (™) si-a inceput activitatea acum 12 ani, in anul 2011. A fost infiintata din dorinta business owner-ului de a oferi servicii de curatenie in adevaratul sens al cuvantului, la tarife corecte, acesta fiind in trecut in ipostaza de client al catorva firme de curatenie de-a lungul carierei profesionale.

Echipa de lucru la momentul 2023 cuprinde aproximativ

  • 500 de salariati permanenti, din care se disting 5 echipe specializate exclusiv pe lucrari intensive de tip curatenie post constructor + 3 echipe mobile, cat si project manageri dedicati proiectelor din tara.
  • in cazul unor interventii de mare amploare putem suplimenta pana la 400 de operatori, deci la un total de peste 900 de operatori de curatenie.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024