Gratis

Coordonator BPF-GVP

GEDEON RICHTER ROMANIA SA

Candidatul Ideal

Suntem Gedeon Richter România și căutăm un Coordonator BPF, cu bune abilități tehnice, atitudine proactivă și dornic de a învăța lucruri noi.

Tu ești persoana pe care o căutăm, dacă:
Ai studii superioare în domeniul ingineriei/farmaciei/chimiei;
Deții cunoștințe tehnice solide;
Cunoști limba engleză la nivel cel puțin mediu;
Ai atenție distributivă, ești comunicativ și flexibil;
Ești optimist, deschis la nou.

Ar fi un plus pentru tine dacă:
Ai experiență în domeniu;
Ai cunoștințe de bază Excel, Outlook;Deții cunoștințe specifice de utilizare a programului AutoCad

Descrierea jobului

Provocările tale vor fi: Respectarea normelor cBPF (cGMP) specifice postului şi a procedurilor (generale, de operare standard, respectiv a instrucțiunilor de lucru) emise şi primite de la Compartimentul Asigurarea Calităţii.

Sarcinile tale concrete vor fi:
Coordonarea din punct de vedere al sistemului de asigurare a calităţii, a activităţilor de investiţii, întreţinere şi de metrologie;
Coordonarea activităţilor de calificare de proiecte, spaţii, echipamente, utilităţi, sisteme informatice (IT GxP) şi aparate;
Elaborarea și verificarea documentelor de reglementare ale domeniilor prezentate la punctele anterioare;
Participarea la audituri interne.

Noi îți oferim:
  • Mai mult decat un salariu: poți primi beneficii cu ocazia evenimentelor speciale din viața ta, casatorie, Ziua Copilului, sarbatori; iar lista nu se oprește aici.
  • Performanța ta va fi apreciată prin bonusuri de performanță.
  • Tichete de masa, încărcate pe card, în acord cu prevederile legale.
  • Ne interesează starea de bine a colegilor noștri, astfel ca poți beneficia de o asigurare medicală privată.
  • Pe durata pandemiei poți lucra și de acasă, dacă aria în care activezi îți permite acest lucru.
  • Vacanța ta este mai liniștită pentru că te sprijinim cu decontarea unei părți din valoarea biletului tău.
  • Oportunitatea de a te dezvolta într-un mediu internațional alături de colegi specialiști care contribuie la o experiență profesională plină de provocări și posibilități de evoluție;
  • Un proces de instruire complet specific noului tău rol.

Gedeon Richter este unul dintre cele mai importante nume de pe piaţa farmaceutică din Europa Centrală şi de Est, consacrată activităţii de producţie, cercetare, dezvoltare şi inovaţie.

În România, la nivel de grup, Gedeon Richter dezvoltă o activitate integrată: dezvoltare şi producţie de medicamente, distribuţie şi retail.

Principalul nostru obiectiv este de a oferi produse de calitate la preţuri accesibile tuturor categoriilor de pacienţi, astfel cu o experienţă de peste 120 ani în industria farmaceutică, Richter este partenerul de încredere a sănătaţii în peste 100 de ţări.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024