Publicat 14 Jul 2008 | Expiră 14 Jul 2008

coordonator reprezentant vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal indeplineste urmatoarele cerinte:
- are initiativa, este un antreprenor
- este ambitios, tenace
- ii plac banii si este dispus sa faca efort pentru a-i obtine
- accepta training-ul
- este comunicativ, sociabil, relationeaza usor.
-experienta constituie avantaj ( minim 6 luni)

Oferta (bonusuri, beneficii):
Carte de munca;
bonusuri,premii;
bonuri de masa;
telefon.;

Descrierea jobului

Recrutarea, dezvoltarea si mentinerea unei echipe performante de vanzari asigurari de viata.

Descrierea companiei

Companie multinationala cu tradie

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

coordonator reprezentant vanzari  -  CONFIDENTIAL