Gratis

Coordonator Productie si Depozitare - Iasi

Misavan Trading SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent al studiilor superioare, preferabil în Inginerie Chimică sau Management al Producției;
  • Experiență în managementul producției;
  • Cunoștințe solide în legislația relevantă;
  • Abilități de rezolvare a problemelor specifice producției;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu-avansat;
  • Excelente abilități de operare PC: Excel și Word;
  • Aptitudini de planificare, organizare, comunicare și mediere;
  • Deținerea permisului de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Planificarea și organizarea producției conform standardele stabilite;
  • Asigurarea respectării tehnologiilor de fabricație și a condițiilor necesare;
  • Supravegherea și optimizarea proceselor de producție și a spațiului necesar;
  • Gestionarea depozitării materiilor prime și a produselor finite;
  • Asigurarea conformității cu normele de securitate a muncii;
  • Monitorizarea nivelului stocurilor și colaborarea cu departamentul de achiziții;
  • Analiza datelor de producție pentru eficientizare;
  • Intocmirea rapoartelor periodice de producție;
  • Colaborarea cu Responsabilul de Calitate pentru controlul calității;
  • Asigurarea inventarului de materii prime și produse finite;
  • Recrutarea, instruirea și supervizarea personalului de producție.

Cu o experienţă de 23 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.

Împreună #Trecem Romania pe curat!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024