Gratis

COORDONATOR PRODUCTIE / SEF PROCES

SC SAFIR SRL

Candidatul Ideal

Grupul de Firme SAFIR din Vaslui, caută coleg pentru postul de Sef proces fabricatie in cadrul Fabricii de Faina Proteica de la Chitcani.
Candidatul ideal:
- Studii : Liceale/ Universitare Tehnice
- Experiență în câmpul muncii: experienta reprezinta un avantaj
Persoană perspicace, sociabila, cu capacitate de intelegere a unui flux de productie/fabricatie, comunicativa.

Descrierea jobului

Responsabiliăți:
  • Urmarirea si asigurarea continuitatii productiei;
  • Asigurarea functionalitatii utilajelor;
  • Urmarirea efectuarii mentenantei conform programarii;
  • Asigurarea gresarii corespunzatoare-conform specificatiilor tehnice;
  • Recoltarea de probe pentru examene de laborator;
  • Emitere/revizuire instructiuni de lucru si/sau proceduri de lucru;
  • Instruire personal subordonat;
  • Urmareste parametrii de fabricatie optimi si agreati;
  • Urmareste atingerea specificatiilor tehnice pentru produsele obtinute;
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv (salariu fix+ spor de specificitate + tichete de masa + bonusuri de performanta)
  • masa calda pe zi inclusa, pachet de carne /pe saptamana lucrata
  • asigurare transport sau decontare transport
  • programe de instruire
  • alte tipuri de beneficii vor fi detaliate in cadrul interviului de recrutare/oferte de angajare.

Descrierea companiei

Familia Safir din 1945…Felul de a fi bun!

Pentru noi nu este doar un concept abstract sau un slogan, ci mai mult decât atât este ceea ce ne definește. Împreună creăm oportunități pentru fiecare, prin muncă, dedicare și responsabilitate.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024