Coordonator Operatiuni Clinica Stomatologica

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Capacitati persuasive;
  • Abilitati de leader;
  • Capacitate de coordonare a unei echipe;
  • Responsabilitate si eficienta personala;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • Organizeaza operatiunile clinicii;
  • Supervizeaza achizitia de materiale curente, mentenanta echipamentelor si a locatiei;
  • Implicarea in proiecte de simplificare si eficientizare a activitatii;
  • Monitorizarea satisfactiei pacientilor;
  • Administrarea bugetului clinicii prin realizarea obiectivelor de incasarilor si costuri.

Descrierea companiei

Descrierea Clinicii Dental Excellence:
Clinica Dental Excellence este una din cele mai performante clinici stomatologice din Bucuresti si ofera tratamente moderne cu ajutorul aparaturii de ultima generatie.
Peste 10 mii de pacienti ne-au trecut pragul in ultimii 8 ani si au constatat ca medicii nostri sunt buni profesionisti, insa nu au uitat sa fie si oameni.
Publicat 3 nov. 2021 Expiră 3 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos