Publicat 12 Sep 2008 | Expiră 13 Oct 2008

Coordonator national vanzari HORECA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
1. Studii superioare;
2. Experienta in vanzari de minim 3 ani (experienta in domeniul HORECA constituie un avantaj)
3. Domiciliul in Iasi;
4. Permis de conducere categoria B (minim 3 ani);
5. Disponibilitate la deplasari de lunga durata;
6. Bune abilitati de comunicare si negociere;
7. Bun organizator, cu abilitati de planificare a activitatilor desfasurate si orientare catre atingerea obiectivelor ;
8. Persoana extrovertita cu aspect fizic placut.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. Planificare activitate de vanzare pentru divizia de care raspunde;
2. Coordonarea echipei de vanzari in vederea identificarii clientilor potentiali;
3. Contactare clienti (telefonic si deplasare la sediul clientului);
4. Prezentare produse si preluare comenzi;
5. Urmarire livrare comenzi si efectuare plati.

Beneficii:
1. Salariu fix motivant plus bonusuri in functie de rezultate;
2. Masina si telefon de serviciu;
3. Desfasurarea activitatii in cadrul unei companii nationale in plina dezvoltare;
4. Clientii potentiali apartin unei categorii de elita - hoteluri si restaurante de lux.

Companie nationala care activeaza in domeniul importului si distributiei articolelor de menaj – produse de lux.
Divizia HORECA ofera dotari la standarde inalte pentru hoteluri si restaurante de lux : dotari restaurant (pahare cristal si cristalin, portelan, tacamuri inox), dotari bucatarie (vase profesionale pentru gatit, vase termorezistente, consumabile), dotari ambientale (corpuri de iluminat si decorative cristal).

Expirat
Coordonator national vanzari HORECA  -  Bohemia SRL