Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

COORDONATOR MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profil:
-excelente abilitati de comunicare
- capacitate de a lua decizii in timp util;
- initiativa

Cunostinte si experienta:
- Studii superioare economice, de preferinta specializarea Marketing
- Cunostinte de Microsoft Office (Excel, Word), Corell Draw, PhotoShop,Power Point;
- experienta poate constitui un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- coordoneaza activitatea de marketing a companiei,
- asigura intocmirea situatiilor cerute de importator, inclusiv analiza sapamanala a concurentei;
- dezvolta si implementeaza la nivel local campaniile de marketing promovate de importator
- creativitate, dinamism, calitati deosebite de comunicare si negociere, spirit de echipa
- capacitate de analiza si sinteza, gandire logica, atentie la detalii
- eficienta in organizarea timpului, orientare spre obtinerea de rezultate concrete

Descrierea companiei

Beneficii
Se ofera un pachet salarial motivant si posibilitatea de integrare intr-o echipa in plina dezvoltare.

Va rugam sa trimiteti CV-ul la nr.fax 0259 410 717.
Termenul limita pentru depunerea CV-ului este 04.10.2006. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Expirat
COORDONATOR MARKETING  -  Casa Auto S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles