Gratis

COORDONATOR/ MANAGER TRANSPORT INTERNATIONAL DE MARFURI

MARVI LOGISTIC SRL

Candidatul Ideal

Cerinte obligatorii ale postului:

- Studii superioare, preferabil in domeniul tehnic (mecanic);
- Certificat valid de Competenta profesionala pentru transport rutier de marfuri (Manager transport);
- Certificat valid de Consilier de siguranta pentru transportul rutier de marfuri periculoase;
- Cunostinte operare PC ( Word, Excel, Internet, etc.);
- Experienta cel putin 2 ani Coordonator transport;
- Cunoasterea la nivel avansat a cel putin doua limbi de circulatie internationala ( engleza, franceza, italiana);
- Bune abilitati de comunicare, planificare si negociere;
- Permis de conducere, preferabil toate categoriile, fara evenimente rutiere;

Descrierea jobului

Atributiile principale ale jobului:

- Organizarea activitatii de transport din cadrul companiei;
- Planificarea si realizarea de analize tehnice pentru intretinerea si repararea autovehiculelor din parcurile auto ale companiei;
- Elaborarea programelor de reparatii si intretinere pentru autovehiculele din parcurile auto ale companiei;
- Supervizarea efectuarii reviziilor tehnice si reparatiilor;
- Tinerea evidentei consumurilor de combustibili pentru fiecare autovehicul din parcurile auto;
- Verificarea consumurilor de combustibili, lubrifianti, cheltuieli cu piese de schimb, etc;
- Urmarirea si actualizarea documentelor autovehiculelor din parcurile auto ale companiei.

Descrierea companiei

Despre Marvi Logistic
Suntem o echipa tanara dar bine pregatita ale carei atuuri sunt seriozitatea, promptitudinea si profesionalismul. Personalul nostru este in masura sa stabileasca traseul si sa monitorizeze incarcatura de la inceputul si pana la finalizarea cursei. Remarcabila flexibilitate lingvistica si cunostintele dobandite de biroul nostru operativ ne permit sa lucram oriunde in Europa la inalte standarde calitative.
Pentru noi fiecare colaborator este la fel de important, de aceea echipa noastra este alaturi fiecarui client, oferind sfaturi sau indicatii in vederea unei bune desfasurari a transportului.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024