Gratis

Coordonator Logistica si Transporturi

PETRA PAVAJE parte a Florea Grup

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Experienta de minim 2 ani in domeniul logistic, in pozitii de coordonare;
- Cunostinte de operare PC;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Excelente abilitati de organizare si negociere;
- Punctualitate, seriozitate, spirit de echipa, atentie la detalii.

Descrierea jobului

- Coordonarea departamentului logistic al companiei, asigurand derularea activitatilor legate de distributia bunurilor;
- Coordonarea si organizarea proceselor din depozit;
- Supervizarea depozitului, organizeazarea activitatii de expediere către clientii interni;
- Urmărirea operatiilor de lucru pentru a asigura eficacitatea sistemului de depozitare;
- Planificarea si coordonarea procesului de distributie, urmărind optimizarea permanentă a costurilor legate de transport si formalitati;
- Supervizarea si coordonarea gestionarilor, verificarea si confirmarea dispozitiilor de livrare zilnice.

Suntem o companie din Alba Iulia cu capital integral privat romanesc, infiintata in anul 1996. Derulam afaceri in diverse domenii de activitate, creand si consolidand brand-uri notorii pe pietele de specialitate din Romania.

Avem 6 linii de bussines in care isi desfasoara activitatea peste 500 de angajati: 1. Lucrari de infrastructura rutiera; 2. Productie de betoane, agregate naturale si de cariera; 3. Comercializare de carburanti sub brand-ul Florea Oil prin intermediul a 10 statii proprii de distributie din jud. Alba; 4. Servicii de transport persoane in regim taxi sub brand-ul Florea Taxi in mun. Alba Iulia; 5. Servicii hoteliere de 4* si 3* prin hotelurile Transilvania si respectiv Astoria din judetul Alba; 6. Productie de prefabricate din beton vibropresat Petra Pavaje prin fabricile din Alba Iulia, Ploiesti, Arad și Roman, dar și la depozitele din Deva, Cluj Napoca și Sibiu;

Mai multe detalii despre compania noastra puteti gasi pe :

https://floreagrup.ro/ si https://www.facebook.com/floreagrup/ https://petrapavaje.ro/ si https://www.facebook.com/petrapavaje/ https://floreagrup.ro/ https://astoriahotels.ro/ https://hoteltransilvania.eu/

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024