Publicat 10 Iun 2008 | Expiră 10 Iun 2008

COORDONATOR ECHIPA VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare
Aptitudini dovedite de vanzare, coordonare
Excelente abilitati manageriale
Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
Capacitate de analiza si decizie
Orientare spre rezultate, spre client si satisfactia acestuia
Abilitati de conducere si antrenare a echipei
Spirit intreprinzator, flexibilitate
Persoana agreabila, dinamica, spontana ,motivata
Experienta in vanzari minim 1 an, de preferinta in domeniul imobiliar
Carnet de conducere cat B

Descrierea jobului

Coordonare si dezoltare departament
Cunoasterea pietei imobiliare in vederea identificarii oportunitatilor si promovarii acestora
Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
Dezoltarea si administarea portofoliului de clienti
Identificarea de oferte pentru promovare exclusiva si negocierea contractelor
Pregatirea si negocierea contractelor
Promovarea imaginii firmei, a ofertei si serviciilor companiei
Antrenarea echipei coordonate in vederea atingerii target-elor
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati de piata precum si de potentiali clienti
Urmarirea derularii tranzactiilor imobiliare si medierii contractelor
Cercetarea profunda a pietei si dorinta de invatare si dezvoltare personala

EDIL-COMPANIE IMOBILIARA SPECIALIZATA IN TRANZACTII IMOBILIARE,OFERA CLIENTILOR SERVICII DE INTERMEDIERE IMOBILIARA, CONSULTANTA PENTRU PLASAMENTE SI INVESTITII , STUDII DE PIATA, PROMOVARE IMOBILIARA, 16 ANI DE EXPERIENTA,, PUNCTE DE LUCRU IN CLUJ-NAPOCA, SIBIU, BRASOV, BISTRITA SI BUCURESTI

Expirat
COORDONATOR ECHIPA VANZARI  -  EDIL CASA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles