Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Coordonator Echipa Vanzari

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei să începi o carieră în domeniul bancar și să faci parte dintr-un proiect unic pe piața din România?
Iți plac provocările și vrei mereu să fii în competiție cu tine și cu obiectivele tale?
Daca esti curios te așteptăm sa cunosti echipa Alior Bank!

Orase Disponibile: Bucuresti, Constanta, Craiova, Alba Iulia, Oradea, Satu Mare, Zalau, Caras, Drobeta, Buzau, Focsani, Braila, Galati, Slobozia, Giurgiu

Ce ne dorim:

  • Nivel Job – minim 3 ani vanzari
  • Gestionarea, coordonarea si dezvoltarea echipei de vanzari
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Capacitate de organizare si orientare spre atingerea obiectivelor
  • Experienta in vanzari directe, sectorul financiar/bancar
  • Studii superioare
  • Abilitati de lucru in echipa
  • Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel)
  • Atentie la detalii si rapiditate in actiune
  • Atitudine proactiva, spirit de initiativa
  • Capacitate de analiza si sinteza

Descrierea jobului

Ce vei face:

• Selecteaza si recruteaza candidatii potriviti pentru pozitia de consultanti vanzari
• Asigura suportul si integrarea in echipa a acestora
• Colaboreaza cu Divizia Resurse Umane la elaborarea programelor pentru perfectionarea pregatirii profesionale a consultantilor din echipa si participa la astfel de programe
• Face vizite frecvente la clienti si asista consultantii de vanzari la discutiile cu acestia
• Ofera feed-back consultantilor de vanzari si sugestii in imbunatatirea performantelor
• Implementeaza strategii la nivel de echipa cu focus pe calitatea si cresterea vanzarii
• Contribuie la dezvoltarea parteneriatelor strategice cu clientii si supravegheaza relatia pe termen lung in bune conditii cu acestia
• Administreaza si pastreaza integritatea portofoliului de clienti dezvoltat
• Dezvolta metode de crestsre a eficientei in cadrul echipei
• Organizeaza sedinte si workshop-uri cu echipa
• Indeplineste obiectivele de vanzari in stransa corelatie cu obiectivele stabilite de banca

Alior Bank S.A.Varsovia - Sucursala Bucuresti este parte a Alior Bank S.A., o banca de top din Polonia care asigura servicii pentru circa 4 milioane de clienti, atat persoane fizice, cat si persoane juridice.
Alior Bank este o companie financiar bancară proaspăt lansată în România, ce se extinde la nivel național printr-un concept denumit Telekom Banking și se bazează pe utilizarea ultimelor tehnologii de digital banking.
Povestea de succes a acestui proiect a condus, in octombrie 2017, la lansarea Telekom Banking in Romania, in cadrul parteneriatului intre sucursala locala a Alior Bank si Telekom Romania.
Telekom Banking reprezinta cel mai nou proiect financiar digital din Romania, prin care persoanele fizice au acces la operatiuni bancare rapide si comode, precum si la produse de economisire si de credit in conditii avantajoase. Totodata, prin platforma Schimb Valutar Online (www.schimb.telekombanking.ro), clientii pot efectua schimburi la cele mai bune cursuri valutare din piata.
Serviciile bancare din cadrul ofertei Telekom Banking sunt accesibile online prin www.telekombanking.ro si prin reteaua de magazine Telekom, inclusiv magazinele Telekom sub marca Germanos.

Te asteptam la Alior Bank sa construim impreuna un altfel de banking!
#Telekombankng #Fintech

Expirat
Coordonator Echipa Vanzari  -  ALIOR BANK S.A. VARSOVIA - SUCURSALA BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles