Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Coordonator departament sportiv

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă sportul și fashion-ul se numără printre pasiunile tale si ești o fire sociabilă, îți place să lucrezi cu clientii si ai abilități de vânzare, atunci tu ești persoana care lipsește din echipă.
Cautam un coordonator departament sportiv pentru unul dintre cei mai importanti clienti din domeniul retail sportiv.
Aici vei întâlni un colectiv unit, profesioniști de la care vei avea în permanență de învățat și un mediu de lucru plăcut, care îți va oferi reale oportunități de a evolua și de a fi promovat/ă.
Cel mai important, vei intalni o întreaga comunitate cu care vei impartasi aceeasi pasiune, cea pentru sport.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

  • Responsabil de intreaga activitate comerciala de pe raionul alocat (vanzari, profitabilitate, marja etc.);
  • Verificarea disponibilitatii in magazin a produselor (managementul si rentabilitatea stocurilor);
  • Consilierea clienţilor si implicarea activa în promovarea produselor;
  • Activităti specifice shop-ului: recepţie marfă, aranjarea produselor si amenajarea spatiului de vanzare alocat;
Beneficii:

Periodic vor fi stabilite ieşiri cu echipa, în Bucureşti, la activităţi sportive preferate, sau pur şi simplu să va relaxati in afara biroului. Pe lângă aceste activităţi mai poti avea parte si de alte beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Prima de performanţă;
  • Bonuri de masă;
  • Abonament clinica medicala privata / asigurare de viata;
  • Reducere de 25% la articolele companiei;
  • Posibilitate de avansare in companie;
  • Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica și ambitioasa, in plina expansiune;
  • Dezvoltare personala, avand acces la traininguri și workshop-uri.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat
Coordonator departament sportiv  -  Manpower

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles