Gratis

Coordonator Departament Proiectare

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- Studii superioare în design industrial, inginerie sau un domeniu relevant.
- Experiență de minimum 3 ani într-o poziție similară în industria mobilei sau un domeniu conex.
- Abilități solide de leadership și capacitatea de a gestiona echipe multidisciplinare.
- Cunoștințe avansate de software CAD (AutoCAD, SolidWorks sau similar), IMOS.
- Creativitate și capacitatea de a dezvolta soluții inovatoare.
- Atenție la detalii și orientare către calitate.
- Abilități excelente de comunicare și organizare.
- Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat; cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Coordonarea și supravegherea echipei de proiectare pentru a asigura dezvoltarea de produse noi și inovatoare.
- Planificarea și gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁proiectelor, asigurând respectarea termenelor
- Colaborarea cu echipele de producție și marketing pentru a alinia designul produselor cu cerințele pieței și capacitățile de producție.
- Revizuirea și aprobarea desenelor tehnice și a specificațiilor de produs.
- Implementarea și menținerea standardelor de calitate în toate aspectele procesului de proiectare.
- Identificarea și implementarea de noi tehnologii și metode de design pentru a îmbunătăți eficiența și calitatea.
- Dezvoltarea și mentorarea echipei de proiectare, promovând un mediu de lucru colaborativ și creativ.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.