Gratis

COORDONATOR CALL CENTER

SWISS CLINICS

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari, in cadrul unui call center
  • Experienta in coordonarea unei echipe (de preferat)
  • Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Excell-avansat, Word, Power Point)
  • Cunostinte si experienta de lucru cu sisteme de tip CRM
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
  • Abilitati de vanzare si negociere
  • Abilitati de coordonare si training ale unei echipe
  • Persoana empatica si implicata

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
  • Coordoneaza, planifica si supervizeaza activitatea din cadrul call-center-ului;
  • Elaboreaza proceduri si instructiuni de lucru care definesc, clarifica si eficientizeaza activitatea desfasurata in cadrul compartimentului;
  • Analizeaza permanent activitatea si rezultatele call-center-ului si propune solutii de crestere a eficientei activitatii
  • Implementeaza programe eficiente de instruire a angajatilor din cadrul compartimentului, in scopul insusirii si respectarii procedurilor si standardelor de lucru;
  • Se asigura ca angajatii din cadrul call-centerului dobandesc si utilizeaza corect si in totalitate cunostintele privind serviciile si produsele companiei;
  • Elaboreaza diverse rapoarte de analiza a activitatii call-center-ului pe care le transmite supervizorului direct si le discuta cu acesta; in baza analizei, propune solutii de eficientizare a activitatii call-center-ului;
  • Ofera suport si indrumare constante echipei din cadrul call-center-ului in rezolvarea problemelor profesionale cu care aceasta s econfrunta
BENEFICII
  • Discount-uri consistente la serviciile si produsele Swiss Clinics
  • Lucrul cu produse si servicii de calitate
  • Echipa deschisa fata de idei si abordari noi si diferite
  • Bonusuri de performanta, in functie de rezultatele obtinute
  • Prime pentru diferite ocazii
  • Participarea la diferite evenimente de profil/evenimente destinate angajatilor

Swiss Clinics este o rețea de clinici estetice, trendsetter și lider de piață în medicină estetică integrativă. Suntem prezenți pe piața din România de 8 ani, timp în care am efectuat peste 80.000 de intervenții cumulate pentru mai mult de 40.000 de pacienți mulțumiți. Swiss Clinics este locul în care se nasc cele mai frumoase rezultate!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024