Publicat 03 Apr 2019 | Expiră 04 Mai 2019

COORDONATOR ASIGURARE UTILITATI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice(Energetica, Masini si echipamente termice, Electrotehnica, etc)
  • Minimum 3 ani experienta in domeniu;
  • Atestare profesionala specifica conform cerintelor legale(preferabil atestare in domeniul
  • managementului energetic);
  • Cunoasterea detaliata a politicilor si procedurilor de securitate si standardelor de functionare si
  • calitate in procesul de furnizare utilitati;
  • Abilitati de planificare si organizare ;
  • Abilitati interpersonale si de comunicare (scris si oral)
  • Abilitati de management;
  • Abilitati analitice;
  • Cunostinte nivel mediu de limba engleza;
  • Cunostinte bune de operare calculator(pachet MS Office, SAP)

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Asigurarea excelentei operationale in cadrul departamentului Inginerie – Asigurare Utilitati prin implementarea practicilor WCM (World Class Manufacturing), in scopul furnizarii de utilitati in cantitatile si la parametrii calitativi solicitati de clientii interni, conform programului de productie, la costuri minime si in conformitate cu prevederile legale;
  • Coordonarea si supervizarea intregii echipe de Operatori Utilitati din departamentul Inginerie – Asigurare Utilitati(Centrala Aer Frig& Centrala Termica &Statie Tratare Apa);
  • Executarea si monitorizarea respectarii planului de furnizare utilitati ;
  • Monitorizarea incadrarii consumurilor de utilitati in standardele specifice stabilite si incadrarea in bugetul alocat;
  • Planificarea si asigurarea efectuarii sarcinilor de intretinere curenta si a reparatiilor accidentale;
  • Aplicarea eficienta a procesului de management al performantei in scopul atingerii indicatorilor de performanta la nivel de echipa, departament si fabrica;
  • Identificarea nevoilor de dezvoltare si training pentru membrii echipei si urmarirea implementarii planurilor de dezvoltare individuala;
  • Asigurarea unei comunicari efective in cadrul echipei sau/si cu alte echipe si functiuni

Ursus Breweries parte a grupului ABInbev, este cel mai mare producator de bere la nivel mondial. Compania are sediul central in Bucuresti si detine 3 fabrici de bere în Timisoara, Buzau si Brasov.
Marcile Ursus Breweries sunt: URSUS, Timisoreana, Ciucas, Stejar , Azuga, Redd’s, si Pilsner Urquell.
La nivelul brandurilor, faptul ca 1 din 3 beri consumate de romani este o marca Ursus Breweries spune multe despre calitatea berilor noastre si despre aprecierea de care acestea se bucura din partea consumatorilor.

Expirat
COORDONATOR ASIGURARE UTILITATI  -  URSUS BREWERIES S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles