Gratis

Coordonator aprovizionare - administrativ

PSP CARGO GROUP S.A.

Candidatul Ideal

Cautam Coordonator Aprovizionare- Administrativ, care sa se alature echipei noastre din Cluj-Napoca.
Va colabora strans cu departamentele operationale si cu furnizorii firmei si va superviza intregul lant de aprovizionare.

Cerinte:
- Experienta anterioara in coordonarea activitatii de aprovizionare sau intr-un rol similar de minim 5 ani;
- Abilitati de leadership, comunicare si rezolvare a problemelor;
- Abilitati bune de planificare, organizare si gestionare a timpului;
- Promptitudine in luarea deciziilor
- Cunostinte MS Office (excel, baze de date, rapoarte);
- Carnet conducere cat. B
- Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Raspunde de organizarea si realizarea activitatii de aprovizionare si administrativ
- Raspunde de aprovizionarea cu produse si servicii: de aprovizionarea de consumabile pentru curatenie si igiena, de aprovizionarea de echipamente de lucru si protectie, si de aprovizionare de echipamente IT si soft;
- Raspunde de asigurarea aprovizionarii cu motorina si conducerea evidentei privin alimentarile/ costuri
- Raspunde de organizarea si coordonarea parcului auto al societatii
- Raspunde de asigurarea necesarului de materiale, echipamente si servicii pentru compartimentele EIV / EIL/
- Raspunde de gestionarea flotei de telefonie mobila
- Coordoneaza procesele de inventariere lunare si/sau anuale;

Beneficii:
- Pachet salarial si de beneficii atractiv;
- Abonament servicii medicale la o retea de clinici private;

Infiintata in 2015 in Cluj-Napoca, in inima Transilvaniei, PSP Cargo Group ofera servicii de cea mai buna calitate in industria transportului feroviar de marfa. De asemenea, oferim sprijin in activitati conexe din cadrul departamentului de manevra si logistica feroviara. PSP Cargo Group Romania face parte din compania-mama PETROLSPED Kft, cu o experienta de peste 20 de ani in industria de logistica si transport feroviar. In prezent, organizatia are filiale in Slovacia, Slovenia, Romania, Austria si Germania. PSP Cargo Group Romania asigura transportul de marfuri in vrac, cereale, substante chimice, paleti, marfuri grele, marfa speciala si marfuri periculoase.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024