Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

CONTROLOR TEHNIC DE CALITATE - INTERFAZIC / FINAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Pentru noi calitatea nu este doar un cuvant ci un mod de viata!

Se cere:

  • Experienta pe un post similar;
  • Intelegerea dosarului tehnic;
  • Indemanare, precizie si rigurozitate in efectuarea controlului tehnic de calitate;
  • Bune abilitati de lucru in echipa;
  • Atentie deosebita in verificarea detaliilor;
  • Flexibilitate si disponibilitate in raport cu procesul de lucru;
  • Respectarea ritmului normat de control;
  • Planificarea activitatii si a timpului de lucru;
  • Asumarea responsabilitatii in control.

Oferim:
  • Un pachet salarial motivant;
  • Conditii de munca favorabile dezvoltarii profesionale.Alatura-te echipei noastre!
Relatii:
Telefon: 0730.700.892 / 021.4210216
e-mail: hr@tanex.ro; www.tanex.ro
Adresa: Sos. Bucuresti-Magurele, nr. 47B, Sector 5, Bucuresti
Transport: 303, R428; R426; R464, maxi-taxi

Fabrica de confectii si tricotaje, important producator si exportator in industria confectiilor

Expirat
CONTROLOR TEHNIC DE CALITATE - INTERFAZIC / FINAL  -  SC TANEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles