Publicat 06 Aug 2019 | Expiră 06 Sep 2019

Controlor tehnic calitate sectie confectii dama

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii tehnice de specialitate confectii;
- Experienta minim 3 ani in CTC;
- Cunoasterea detaliata a produselor de imbracaminte pentru femei;
- Spirit de observatie dezvoltat, atentie pe detalii si calitate;
- Autoritate profesionala;
- Autocontrol si stabilitate emotionala;
- Bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

- Urmareste realizarea seriilor zero de productie in conditiile de calitate specifice firmei;
- Controleaza pe flux, prin sondaj, respectarea conditiilor tehnice si de calitate stabilite;
- Verifica final produsele confectionate si le preda catre depozit;
- Urmareste lichidarea comenzilor impreuna cu superiorul ierarhic.

Beneficii:

- Salariu negociabil in functie de experienta
- Bonus in functie de performanta;
- Tichete de masa;
- Decont transport.

YOKKO este un bussiness fashion de top, o firma 100% romaneasca cu integritate, recunoscuta pentru calitatea, designul si tiparele exceptionale folosite. Simplitatea rafinata a hainelor de dama YOKKO care se potrivesc perfect pe diverse conformatii si valoarea excelenta pret-calitate, ne-au ajutat sa fim apreciati si sa devenim, in decursul celor 22 ani de existenta, prima alegerea pentru un numar mereu crescand de cliente.

Clientele noastre asteapta de la noi servicii impecabile si tot acest lucru cautam si noi in viitorii nostri angajati. Cautam oameni talentati, onesti, cu atentie pe detaliu si calitate.

Va oferim un loc de munca sigur, salarii competitive, bonusuri, vacante regulate.

Conducerea YOKKO este direct interesata ca fiecare angajat sa aiba o viata satisfacuta, ne preocupam de fiecare angajat in parte si ii sustinem dezvoltarea si bunastarea. Va asteptam sa ne trimiteti CV-ul dvs. si va vom contacta direct in cazul in care sunteti persoana potrivita.

Va multumim pentru atentia acordata!

Expirat
Controlor tehnic calitate sectie confectii dama  -  YOKKO FASHION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles