Publicat 13 Mar 2018 | Reactualizat 12 Apr 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Controlor financiar

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitatea de a intelege contextul functional al unei firme de produse si servicii software
Experienta intr-un mediu international
Engleza – fluenta in scris si vorbit

Descrierea jobului

​ Implementarea si urmarirea de procese de facturare
Supervizarea reportingului de facturare de la parteneir intra-grup
Urmarirea facturarii contractelor atit recurente cit si punctuale
Reporting operational a structurii de cifra de afaceri pe solutie si client
Generarea de reporting financiar pentru Directia Financiara grup

Grupul Acrelec, pricipalul furnizor de servicii de transformare digitală din lume, colaborează cu cele mai mari nume din retail și din domeniul restaurantelor cu servire rapidă, oferind pachetul întreg (software, hardware și servicii) în vederea reimaginării experienței clientului pentru era digitală.

Kiosk-urile self-service, display-urile digitale interioare și exterioare, sistemele de drive-thru, sistemul “click-and-collect”, tabletele și mesele interactive oferă marilor branduri și clienților acestora un mediu digital în care pot interacționa mai eficient.

Acrelec a pionierat kiosk-urile digitale în restaurantele cu servire rapidă și și-a câștigat statutul dezvoltând platforme de comerț digital pentru cele mai mari branduri de retail din întreaga lume. Acrelec are peste 20.000 de instalări în 49 de țări și peste 600 de angajați la nivel mondial.

Expirat
Controlor financiar  -  Acrelec Software