Publicat 07 Apr 2014 | Reactualizat 05 Mai 2014 | Expiră 09 Mai 2014

Controlor calitate

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

- Acuitate vizuala si dexteritate manuala
- Realizarea calitatii cerute conform instructiunilor de lucru
- Salariul de incadrare intre 1.000 lei - 1.100 lei
- Bonuri de masa din prima zi
- Transport asigurat
- Alte prime si bonusuri
- Experienta in domeniu automotive constituie avantaj

Descrierea companiei

„ Doar calitatea are viitor“

Cu aceasta deviza ne prezentam produsele de inalta calitate in cele
15 fabrici in Germania, Europa, China si Sud America.

Compania noastra are 300 de ani de existenta si peste 3.200
de angajati.

In sfera noastra de activitate ne aflam printre cei mai de seama producatori in Europa.

Clientii nostrii sunt din toate domeniile tehnologice.

Expirat
Controlor calitate  -  Sc Zollern Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles