de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

CONTROLOR CALITATE

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi noi in Craiova

- Bune abilitati de comunicare;
- Atentie si responsabilitate in executarea sarcinilor;
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Orientare spre rezultate;
- Studii superioare de profil (Industrie alimentara, Medicina veterinara etc);
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office;
- Experienta in domeniu de minim 1 an.

Descrierea jobului

- Verifica modul in care se efectueaza receptia produselor alimentare la intrare in Depozit precum si a documentelor de certificare a conformitatii;
- Verifica zilnic modul in care se asigura depozitarea produselor si livrarea acestora cu respectarea principiului FIFO;
- Verifica zilnic preoperational si operational livrarea produselor, din spatiile de depozitare ( conditii de igiena , echipamente, personal) prin inspectie vizuala si prin teste de sanitatie rapide (SURE II );
- Urmareste executarea corectiilor in cazul in care sunt identificate neconformitati si confirma la livrare certificarea conformitatii ;
- Preleveaza probe reprezentative de apa potabila, teste de sanitatie clasice si de aeromicroflora conform;
- Verifica si monitorizeaza punctele critice de control stabilite prin planul HACCP din cadrul depozitului frigorific;;
- Completeaza si inregistreaza zilnic informatiile stipulate in documentatia implementata si certificata prin standardele internationale ISO 22000:2005, ISO 9001:2015;

Cris-Tim este una dintre cele mai cunoscute companii de pe piața de mezeluri din România, la baza căreia stau câteva valori importante: grija pentru oameni, responsabilitatea, inovația, tradiția și calitatea. Oferim o gamă diversificată de produse alimentare, sigure și proaspete.

Așa am clădit Cris-Tim. Suntem mândri de relația strânsă pe care o avem cu clienții nostri și suntem hotărâți să fim aproape de ei și de partenerii noștri mai departe, pentru a construi împreună viitorul pe care ni-l dorim.

Expirat
CONTROLOR CALITATE  -  Cristim 2 Prodcom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles