Publicat 18 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 19 Iul 2019

CONTROLOR CALITATE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Controlorul calitate trebuie sa aiba :
- studii medii;
- experienta de minim 1 an in controlul calitatii
- cunostinte operare PC ( MS Office );
- cunostinte tehnice;
- spirit de observatie, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Controlorul calitate:
- verifica din punct de vedere calitativ , produsele/ semifabricatele pe fluxul de productie;
- urmareste produsele pe tot parcursul desfasurarii proceselor de productie, conform procedurilor aferente;
- efectueaza controlul final al produselor finite;
- contribuie la imbunatatirea calitatii produselor finite;
- participa activ la identificarea cauzelor neconformitatilor si gasirea solutiilor pentru prevenirea lor.

Oferim pachet salarial atractiv.

SAVROM MULAJ S.R.L. este o societate cu capital privat, membră a grupului SAVOY INTERNATIONAL, cu o prezenţă de peste 15 ani pe piaţa muncii din Romania . Specializată în producţia de componente din mase plastice pentru echipamente sportive dar şi pentru industria electrocasnică şi industria auto ,având ca parteneri lideri mondiali .

Expirat
CONTROLOR CALITATE  -  Savrom Mulaj S.R.L.