de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Controlor Calitate,QC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam candidati ambitiosi,cu abilitati ,si motivati sa lucreze intr-o companie international ,cu o echipa minunata,si mediu excelent.

We are looking for people who:

- Ability to plan and achieve long-term goals;
- Higher and minimum experience;
- Customer-oriented;
- Knowledge of English is an advantage:
- Ambitious and motivated;

Descrierea jobului

Descriere job:

• Lucrul pentru o companie internationala
• Mediu de lucru excelent
• Echipa minunată
• Instruire oferită intern și extern
• Transport
• Aranjament bonus

Cerintele postului:

-cunostinte operare PC
-cunoasterea limbi engleze
-permis de conducere
-capacitate de decizie
-ambitios,responsabil si motivat

The QC person requirements:

- capable to work with PC
- english speaking
- driver license owner
- capable to take his/her own decision
- ready to start asap

Suntem Societatea S.C.Pure Home Collections SRL, unul dintre cei mai importanti exportatori de mobila din Europa. Avem un actionariat olandeză-italiană și oferim locuri de munca la mai mult de 400 de persoane. Suntem gata să facem următorul pas înainte și, prin urmare, avem nevoie de oameni noi care să se alăture echipei noastre.

We are Pure Furniture, one of Europe’s leading furniture exporter. We have a Dutch -Italian ownership and offer work to more than 400 people. We are ready to make the next step forward and therefore we need new people to join our team.

Expirat
Controlor Calitate,QC  -  S.C. Pure Home Collections S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles