de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Controlor Calitate - NDT (UT si MT)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii: Absolvent Liceu sau Studii Superioare

Cerinte obligatorii :

  • cunostinte DESEN TEHNIC
  • autorizare control nedistructiv NDT( UT si MT ), minim nivel 2.

Descrierea jobului

Vei fi implicat in :
Controlul dimensional si inspectia calitatii structurilor si confectiilor metalice sudate

-Se ofera :
- salariu NET motivant
- tichete de masa
- conditii de munca optime
- oportunitati de perfectionare profesionala

SC ENERGO SA are obiect principal de activitate producerea de confectii metalice si parti componente .
Pentru informatii suplimentare va rugam accesati
adresa Web: http://www.energobv.ro.

Expirat
Controlor Calitate - NDT (UT si MT)  -  SC ENERGO SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles