Inginer proiectare in electronica

SC SETRA COM SRL - 1 poziție
Tipul job-ului Nespecificat
Studii Nespecificat
Departamente Nespecificat
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

* London Tailors Baneasa angajeaza lucrator comercial.Iti place sa lucrezi cu oamenii?
Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi?
Perfect... Ai gasit jobul potrivit.Alatura-te echipei London Tailors si trimite-ne CV-ul tau!

Descrierea jobului

* London Tailors Baneasa angajeaza lucrator comercial.Iti place sa lucrezi cu oamenii?
Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi?
Perfect... Ai gasit jobul potrivit.Alatura-te echipei London Tailors si trimite-ne CV-ul tau!

Descrierea companiei

* London Tailors Baneasa angajeaza lucrator comercial.Iti place sa lucrezi cu oamenii?
Poti lucra in echipa? Iti place sa vinzi?
Perfect... Ai gasit jobul potrivit.Alatura-te echipei London Tailors si trimite-ne CV-ul tau!
Publicat 29 apr. 2017 Expiră Invalid DateTime
Joburi similare

Folosim cookie-uri pentru a-ti oferi o experienta personalizata. Permite activarea acestora pentru a beneficia de avantajele lor.