Contabilitate primara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii in domeniul financiar sau contabil;
  • Abilități excelente de comunicare, atenție la detalii si precizie;
  • Limba engleză, nivel avansat ,atât scris cât și vorbit
  • Flexibil, rațional, organizat și inovator, cu capacitatea de a prioritiza, multi-task și de a reprograma sarcinile, după caz, și să lucreze la termene limită;
  • Cunoștiințe în domeniul computerelor, cu abilități avansate in Excel.

Descrierea jobului

  • Înregistrează zilnic toate datele de contabilitate primară, pe baza documentelor justificative: facturi, încasări și plăți.
  • Trimite, zilnic, contabilității externe documente contabile. Întocmeste zilnic registrul de casa, deconturile de cheltuieli, recepții, bonuri de consum, etc.
  • Îndosariează și arhivează documente.
  • Ține la zi evidența clienților și a furnizorilor și urmărește operarea încasările respectiv a plăților de către firma externă de contabilitate.
  • Efectuează situații și rapoarte către management, pe baza documentelor înregistrate.

J.S. Hamilton este unul dintre furnizorii de top de servicii de analiză, cu mai mult de 70 de ani de experiență.
Laboratoarele noastre sunt situate în Europa Centrală și de Est.
Oferim un spectru larg de analize chimice și microbiologice pentru diferite industrii: alimentara, cosmetica, farmaceutica, chimica și multe alte domenii ale industriei .
Misiunea noastra este de a oferi servicii de cea mai inalta calitate care să contribuie la succesul clientilor nostri.
www.hamiltonlab.ro .
Publicat 19 ian. 2022 Reactualizat 16 feb. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos