Publicat 18 Mar 2019 | Expiră 18 Apr 2019

Contabilitate primara / Asistent Manager

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Gandire logica si analitica, cu buna capacitate de analiza si sinteza.
- Perseverenta, organizata, cu initiativa si responsabilitate
- Persoana orientata catre rezultat si catre rezolvarea problemelor
- Bune capacitati de comunicare verbala si scrisa

Descrierea jobului

- Emiterea facturilor fiscale , inregistrarea actelor, verificarea si indosarierea acestora si transmiterea acestora catre firma de contabilitate externalizata.
- Evidenta soldurilor (clienti si furnizori)
- Evidenta si urmarire contracte in derulare (import; livrari interne)
- Preluare comenzi de la agentii de vanzari, pregatire, ambalare si facturare marfa
- Intocmire documente pentru import, receptie marfa
- Evidenta stocurilor de marfa
- Asigurare corespondenta cu furnizori/beneficiari (ridicare/trimitere de colete, plicuri)
- Asigurarea unui flux informational eficient intre managerul companiei si departamentele companiei;
- Organizeaza intalniri sau diverse evenimente/protocol ,contribuind la imaginea publica a companiei;
- Redacteaza documente ,rapoarte ,informari ,comunicari generale ;
- Participarea la diverse evenimente si intalniri (simpozioane, conferinte, congrese, etc.);

ARDS Implants Romania este reprezentantul exclusiv al companiei ARDS Ltd. Israel si are ca domeniu de activitate importul si distributia de implanturi dentare ARDS & instrumentar asociat , biomateriale , fiziodispensere , piese contraunghi , echipamente medicale , instrumente etc .

Calitatea produselor noastre este certificata si garantata la cele mai inalte standarde mondiale : European Notified Body CE , Israeli AMAR si American FDA.
www.ardsimplant.ro

Expirat
Contabilitate primara / Asistent Manager  -  ARDS TRAINING CENTER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles