Contabililitate primara- limba franceza

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem o echipă tânără, activă pe piața leasingului de personal de peste 8 ani și oferim servicii de calitate atât clienților externi (din Franța) cât și din România.

Ne mărim echipa și suntem în căutarea unui/unei Contabil/ Economist pentru poziția de Entry level.

Cerințe:

*Minim 2 ani experiență pe un post similar
*Cunoștințe foarte bune de contabilitate de gestiune
*Cunoștințe foarte bune de contabilitate primară
*Cunostinte de salarizare
*Cunoașterea limbii franceze la nivel conversațional
*Disponibilitate pentru a învăța lucruri noi
*Seriozitate și implicare

Descrierea jobului

Responsabilități:

*Înregistrarea facturi
*Contabilitate primară
*Contabilitate de gestiune
*Activități administrative
*Suport oferit pe partea de salarizare/plăți

Beneficii:
Mediu dinamic
*Posibilități de dezvoltare personală și profesională
*Pachet salarial stabilit in urma interviului

Aplică și hai să ne cunoaștem in cadrul unui interviu!

LUCREZ ÎN EUROPA - suntem o agenție de muncă în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: A0000686/24.02.2016

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022