de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Reactualizat 04 Aug 2006 | Expiră 05 Aug 2006

CONTABILA (30.01.07) ok

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post cerintele sunt:
- Studii superioare ECONOMICE;
- Cunostinte Ms. Office;
- Cunostinte limba engleza-nivel MEDIU;
- Experienta aproximativ 2 ani pe un post de contabil general;
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana, inteligenta, optimista, dinamica, sa stie sa lucreze in echipa, disponibiliate pentru program prelungit

Descrierea jobului

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI.
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT.
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Inregistrari contabile: evidenta stocuri, furnizori, clienti, casa, banca, introducere facturi, vanzare, note contabile;
* Intocmire state salarii si depunerea declaratiilor privind obligatiile la bugetul de stat
* Mentinerea relatiei cu banca precum si cu institutiile statului.
*Evidenta personal- completarea dosarelor de angajare, eliberare adeverinte, modificari ale contractelor de munca

BENEFICII:
- Salariul net oferit este de:
* pentru perioada de proba 1200 RON
* dupa perioada de proba:MINIM 1400 RON

- Perioada de proba este de 3 luni
- Angajarea are loc cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- Programul de lucru este de Luni pana Vineri intre 8:00-18 iar de doua ori pe luna se va lucra si Sambata program redus;
- Exista posibilitati de promovare

MODALITATE DE INSCRIERE:

* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-16:00 la telefon: 327.66.55. sau 327.79.79

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE DE distributie MATERIALE SANITARE.
COMPANIA SE AFLA IN EXTINDERE
* Locatia este Bucuresti, sector 6

Modalitate de inscriere

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA de INTERVIU DIRECT.

Expirat
CONTABILA (30.01.07) ok  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles