Gratis

Contabil

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

1. Absolvent al Facultății de Economie și Administrarea Afacerilor promoția 2023, cu rezultate bune la absolvire, dedicat profesiei, cu reale aptitudini în domeniu, disciplina muncii și abilități de comunicare și asimilare a cunoștințelor , capacitate și dorință de învățare a programului Nexus Media.

2. Absolvent al Facultății de Economie și Administrarea Afacerilor- promoții anterioare anului 2023, cu experiență și cunoștințe solide în domeniul contabilității și informaticii de gestiune, cu aptitudini și experiență în activitatea de birou (flux documente), capacitate de comunicare și disciplina muncii, cu experiență de lucru în programul Nexus Media și abilități de analiză contabilă.

Competențele lingvistice constituie un avantaj pentru ambele categorii de candidați.

Descrierea jobului

- activitate de contabilitate primară și analiză contabilă;

- activitate de birou și managementul fluxului documentelor, respectarea termenelor și ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄atingerea obiectivelor;

- stagiu în profesie pentru absolvenți și inițierea practică a acestora;

- bonusuri motivante pentru realizarea obiectivelor.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.