Gratis

Contabil

Compexit GRUP - Compexit Fleet Services

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Cunostinte de baza in domeniul financiar- contabil
• Aptitudini operare PC
• Seriozitate si abilitati bune de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Prеluarеa si аrаnjareа documentеlor primare primitе
• Inregistrаreа in contabilitate a documentelor (facturi de vanzari, extras de banca, registrul de casa)
• Impunere /radiere autoturisme la autoritatile locale
• Inlocuire casier pe perioada concediului de odihna
• Indeplinirea altor sarcini (privind lucrarile de contabilitate in lucru) trasate de superiori

Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
• Bonusuri in functie de realizari
• Pachet de beneficii ce include si un abonament medical
• Premii de sarbatori
• Evenimente interne

Compexit Fleet Services inseamna 20 de ani de mobilitate sub diverse forme, perfectionare continua spre a oferi cele mai bune solutii de inchirieri auto Cluj-Napoca, pe termen scurt, mediu sau lung, adaptate nevoilor dumneavoastra.

Oferim servicii inchirieri auto Cluj-Napoca cu ridicare din multiple locatii.

Atunci cand iti doresti servicii de inchirieri auto din aeroport sau la o adresa unde ai nevoie, o masina te va astepta!
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024