Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4500 - 5500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

In vederea extinderii echipei noastre cautam Contabil pentru sediul central din Bucuresti. Noul coleg/ colega trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Studii superioare economice;
- Experienta in domeniul financiar-contabil minim 2 ani;
- Experienta in utilizarea unui soft integrat ;
- Cunostinte bune de MS-Office;
- Preocupare permanenta pentru insusirea modificarilor legislative;
- Persoana organizata, optimista rezistenta la stres, orientata spre detalii;
- Persoana orientata spre rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Inregistrarea achizitiilor, verificarea furnizorilor si controlul platilor ;
- Inregistrarea si verificarea vanzarilor;
- Contabilitatea mijloacelor fixe;
- Intocmirea de rapoarte catre managementul firmei;

Oferta noastra:
- Salariu motivant;
- Bonuri de masa;

Time International Trading SRL este o societate infiintata in 1994 in Bucuresti – Romania cu 100% patronat englez, care desfasoara activitate de productie in Alexandria si real-estate in Bucuresti

Publicat 28 iun. 2022 Reactualizat 26 iul. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos