CONTABIL

CLASS PLAST PACKAGING INDUSTRY SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Punctul de lucru se afla in Afumati, judetul Ilfov.
  • STUDII ECONOMICE SUPERIOARE DE CONTABILITATE SAU FINANTE;
  • EXPERIENTA PROFESIONALA MINIM 3 ANI;
  • CUNOSTINTE BUNE DE OPERARE PC,WORD, EXCEL, PROGRAME DE CONTABILITATE(CUNOSTINTELE DE OPERARE IN SAGA CONSTITUE UN AVANTAJ);
  • CUNOSTINTE LEGISLATIE FISCALA SI CONTABILA;
  • ATENTIE LA DETALII, ORGANIZARE, RIGUROZITATE, SPIRIT DE ECHIPA, ABILITATI DE COMUNICARE.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • INREGISTRAREA IN CONTABILITTATE A DOCUMENTELOR DE CASA SI A REGISTRULUI DE CASA;
  • INREGISTRAREA EXTRASELOR DE CONT IN LEI SI VALUTA;
  • INREGISTRAREA FACTURII DE ACHIZITIE DE LA FURNIZORII INTERNI SI EXTERNI (IMPORTURI SI ACHIZITII INTRACOMUNITARE);
  • INTOCMIRE FACTURI RETUR MARFA;
  • VERIFICAREA SOLDURILOR CLIENTILOR SI FURNIZORILOR;
  • URMARIREA RESPECTARII TERMENELOR DE INCASARE CLIENTI SI RECONCILIEREA PE SOLDURI CU ACESTIA DE CATE ORI ESTE NEVOIE;
  • CALCULUL DATORIILOR VAMALE;
  • ALTE ACTIVITATI SPECIFICE COMPARTIMENTULUI FINANCIAR-CONTABIL.

Beneficii:
  • SE OFERA SALARIU ATRACTIV.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.