Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienţă anterioră in contabilitate primara
  • Cunoștințe legislaţia fiscală
  • Cunoștințe bune operare PC, MS Office si SAP(prezinta avantaj)
  • Limba engleză la nivel mediu
  • Abilități bune de comunicare scrisă si orală
  • Abilitate de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Bună capacitate de analiză şi sinteză

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
  • Operarea si verificarea documentelor financiar-contabile
  • Intocmirea ordinelor de plata
  • Gestionarea mărfurilor intrate si ieșite din depozit
  • Verificarea corectitudinii documentelor
  • Pregateste rapoarte cu privire la situația facturilor
  • Arhivarea documentelor
  • Intocmirea statelor de plată a salariilor și urmărirea pontajelor

Beneficii:
  • Mediu de lucru plăcut intr-o companie in plina dezvoltare
  • Lucru intr-o echipa entuziastă
  • Job pe termen lung cu posibilitate de dezvoltare profesională și promovare
  • Posibilitatea de a lucra in sistem hibrid

Compania RND Automatic reuneste o echipa tanara si dinamica de specialisti in domeniul automatizarilor industriale, echipa capabila sa ofere servicii de cea mai inalta calitate in cele mai dificile conditii

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos