Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta in Contabilitate de minim 1 an;
  • Cunostinte MS Office;
  • Capacitate de organizare si planificare;
  • Persoana discreta, responsabila, atenta la detalii, muncitoare, orientate spre obtinerea de rezultate;

Descrierea jobului

Clientul nostru, o companie multinațională din industria tipografiei, cu aproximativ 300 de salariați în fabrica din Pantelimon, Jud. Ilfov, este în căutare de contabil, pentru dezvoltarea departamentului financiar.

Responsabilitati principale:
  • Contabilizeaza si inregistreaza registrul de casa in lei si valuta;
  • Inregistrarea deconturilor de cheltuieli;
  • Inregistrarea facturilor de achizitii de la furnizorii din spatiul intracomunitar si extracomunitar, punctaje periodice cu partenerii;
  • Intocmirea situatiei de plati pentru partenerii externi;
  • Intocmirea si depunerea declaratiei INTRASTAT;
  • Alte sarcini si situatii solicitate de contabilul sef.

Echipa AML HR vă stă la dispoziție pentru recrutarea și selecția noilor salariați. Ne vom conforma nevoilor clienților și garantăm selectarea candidaților potriviți pozițiilor deschise. Servicii Recrutare și Selecție:

PRODUCȚIE – Operator, Șef de echipă, Supervizor, Manager; CALITATE – Inspector, Supervizor, Inginer calitate, Manager calitate; INGINERIE – Tehnician proces, Inginer Proces, Inginer proiectant, Inginer producție, Supervizor, Manager; MENTENANȚĂ – Tehnician mentenanță, Inginer mentenanță, Supervizor, Manager; LOGISTICĂ – Manipulant, Lucrător comercial, Stivuitorist, Șef depozit, Manager; FINANCIAR – Operator facturare, Contabil, Junior/Specialist Achiziții, Manager;

Vă rugăm să ne contactați pentru orice nevoie a afacerii, iar noi vă vom oferi serviciile noastre în cele mai avantajoase condiții!

Publicat 20 nov. 2021 Expiră 20 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos