Contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii economice;
  • Notiuni de contabilitate primara si PC;
  • Atitudine contructiva, perseverenta si gandire practica;
  • Atentie la detalii si meticulozitate;
  • Abilitatea de a prioritiza sarcinile.

Descrierea jobului

  • Efectueaza inregistrari contabile in programul informatic contabil, inclusiv operatiuni specifice de inchidere de luna;
  • Verifica corectitudinea si exactitatea tranzactiilor financiare si identifica eventualele erori si discrepante;
  • Procesare extrase de cont;
  • Organizarea documentelor, înregistrarea și arhivarea lor;
  • Redactare si eliberare documente administrative.
Beneficii oferite:
  • Salar atractiv, prime de Sarbatori;
  • Atmosfera de lucru placuta, echipa tanara si dinamica, seriozitate;
  • Alte beneficii care vor fi discutate la interviu.

Sc Total As Dg Napoca Srl este o firma care isi desfasoare activitatea pe raza jud Cluj avand ca domenii de activitate distributia de bauturii alcoolice si non alcoolice si servicii de logistica si transport.
Publicat 22 oct. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos